5,239
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 280: | Line 280: | ||
|{{Artist|death's dynamic shroud|death's dynamic shroud.wmv}} | |{{Artist|death's dynamic shroud|death's dynamic shroud.wmv}} | ||
|[[softwrld]] | |[[softwrld]] | ||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2021-10-1}} | |||
|{{Artist|death's dynamic shroud|death's dynamic shroud.wmv}} | |||
|[[Monument To The Architect]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2021-11-1}} | |||
|{{Artist|death's dynamic shroud|death's dynamic shroud.wmv}} | |||
|[[Faith in Persona]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2021-12-1}} | |||
|{{Artist|death's dynamic shroud|death's dynamic shroud.wmv}} | |||
|[[A Quiet Reset]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2022-1-1}} | |||
|{{Artist|death's dynamic shroud|death's dynamic shroud.wmv}} | |||
|[[ENDLESSメガタワー III]] | |||
|Album | |Album | ||
|} | |} |