3,120
edits
mNo edit summary |
m (→Discography) |
||
Line 368: | Line 368: | ||
|[[1-800-TONIGHT]] | |[[1-800-TONIGHT]] | ||
|Album | |Album | ||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2023-05-22}} | |||
|{{Artist|luxury elite}} | |||
|[[fashion pop]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2024-02-14}} | |||
|{{Artist|luxury elite}} | |||
|[[dream girl]] | |||
|Single | |||
|} | |} | ||
edits