3,434
edits
m (→Discography) |
m (→Discography) |
||
(3 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 261: | Line 261: | ||
|DREAM_46 | |DREAM_46 | ||
|{{Artist|THE DARKEST FUTURE}} | |{{Artist|THE DARKEST FUTURE}} | ||
|[[ | |[[FLORAL SHOPPE 2]] | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2014-8-17}} | |{{ReleaseDate|2014-8-17}} | ||
Line 606: | Line 606: | ||
|DREAM_102 | |DREAM_102 | ||
|{{Artist|Infinity Frequencies}} | |{{Artist|Infinity Frequencies}} | ||
|[[Into the light]] | |[[Into the light]] <small>(Offline)</small> | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2015-7-13}} | |{{ReleaseDate|2015-7-13}} | ||
Line 666: | Line 666: | ||
|DREAM_113 | |DREAM_113 | ||
|{{Artist|R23X}} | |{{Artist|R23X}} | ||
|[[ | |[[SOUND TRACK ~ [MP3].torrent|SOUND_TRACK ~ <nowiki>[MP3]</nowiki>.torrent]] <small>(Offline)</small> | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2015-11-7}} | |{{ReleaseDate|2015-11-7}} | ||
Line 1,627: | Line 1,627: | ||
|{{Artist|Various Artists}} | |{{Artist|Various Artists}} | ||
|[[Renaissance]] | |[[Renaissance]] | ||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2024-4-5}} | |||
|DREAMX_14 | |||
|{{Artist|OSCOB}} | |||
|[[RED FILTER DEVIL]] | |||
|} | |} | ||
edits