3,972
edits
m (→Discography) |
|||
(3 intermediate revisions by one other user not shown) | |||
Line 313: | Line 313: | ||
|remember me <small>(from [[永遠の (Eternal)]])</small> | |remember me <small>(from [[永遠の (Eternal)]])</small> | ||
|V/A Track | |V/A Track | ||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2021-09-15}} | |||
|{{Artist|회사AUTO}} | |||
|[[The Collection|IX: The Noir Collection]] | |||
|Sampler | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2022-09-29}} | |||
|{{Artist|회사AUTO}} | |||
|[[完|Complete Noir]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2022-12-30}} | |||
|{{Artist|회사AUTO}} | |||
|[[Toshi]] | |||
|EP | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2023-01-06}} | |||
|{{Artist|회사AUTO}} | |||
|[[Achikochi]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2023-06-16}} | |||
|{{Artist|회사AUTO}} | |||
|[[Lost Memories (회사AUTO)|Lost Memories]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2024-04-26}} | |||
|{{Artist|회사AUTO}} | |||
|[[Neuro]] | |||
|Album | |||
|} | |} | ||
edits