3,203
edits
m (→Discography) |
m (→Discography) |
||
(3 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2015-8-2}} | |{{ReleaseDate|2015-8-2}} | ||
|{{Artist|「サンセット Network❾❶」}} & {{Artist| | |{{Artist|「サンセット Network❾❶」}} & {{Artist|「newtype」}} | ||
|[[540 Air]] | |[[540 Air]] | ||
|Album | |Album | ||
Line 63: | Line 63: | ||
|[[Destinations]] | |[[Destinations]] | ||
|Album | |Album | ||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2016-4-2}} | |||
|{{Artist|「サンセット Network❾❶」}} & {{Artist|COSMIC CYCLER}} | |||
|[[Night Love]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2016-7-28}} | |||
|{{Artist|「サンセット Network❾❶」}} | |||
|[[always on my mind 夏の夜]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2016-10-2}} | |||
|{{Artist|「サンセット Network❾❶」}} & {{Artist|videofashion}} | |||
|[[Air Max 95 エアマックス95]] | |||
|Single | |||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2016-11-6}} | |{{ReleaseDate|2016-11-6}} | ||
Line 70: | Line 85: | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2017-7-1}} | |{{ReleaseDate|2017-7-1}} | ||
|{{Artist|「サンセット Network❾❶」}}, {{Artist|Trademarks & Copyrights}}, {{Artist|VITO蒸気の波を行います}}, & {{Artist|Waterfront Dining}} | |{{Artist|「サンセット Network❾❶」}}, {{Artist|Trademarks & Copyrights}}, {{Artist|VITO蒸気の波を行います}}, & {{Artist|waterfront dining|Waterfront Dining}} | ||
|[[Tales from the Heartside]] | |[[Tales from the Heartside]] | ||
|Album | |Album |
edits