3,299
edits
mNo edit summary |
m (→Discography) |
||
Line 19: | Line 19: | ||
!Artist(s) | !Artist(s) | ||
!Release | !Release | ||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2019-09-30}} | |||
|AQUA-002 | |||
|{{Artist|Meteorological Agency}} | |||
|[[Night Coverage (Album)|Night Coverage]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2019-10-16}} | |||
|AQUA-004 | |||
|{{Artist|b l u e s c r e e n }} | |||
|[[Behind You]] | |||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2019-10-27}} | |{{ReleaseDate|2019-10-27}} | ||
Line 24: | Line 34: | ||
|{{Artist|天気予報}} | |{{Artist|天気予報}} | ||
|[[潜在的な雪]] | |[[潜在的な雪]] | ||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2019-10-27}} | |||
|AQUA-006 | |||
|{{Artist|Yunnan Gold}} | |||
|[[Yokohama Connection]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2019-11-09}} | |||
|SR-001 | |||
|{{Artist|ll nøthing ll}} | |||
|[[Therapy Session]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2019-11-26}} | |||
|AQUA-007 | |||
|{{Artist|PUDERPOLLI|P U D E R P O L L I}} | |||
|[[あなたは違う]] | |||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2020-01-19}} | |{{ReleaseDate|2020-01-19}} |
edits