615
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 904: | Line 904: | ||
|{{Artist|Bruised Skies}} | |{{Artist|Bruised Skies}} | ||
|[[Remnants]] <small>(Offline)</small> | |[[Remnants]] <small>(Offline)</small> | ||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2018-1-20}} | |||
|DREAM_137 | |||
|{{Artist|HKE}} | |||
|[[Charming Devil]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2018-1-22}} | |||
|DREAM_138 | |||
|{{Artist|wosX}} | |||
|[[London 2041]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2018-1-26}} | |||
|DREAM_139 | |||
|{{Artist|Halo Acid}} | |||
|[[Lines Of Fracture]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2018-1-27}} | |||
|DREAM_140 | |||
|{{Artist|DJ RAY-XANS}} | |||
|[[I MISS YOU LIKE DEATH]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2018-1-28}} | |||
|DREAM_141 | |||
|{{Artist|Facechain}} | |||
|[[Accensor]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2018-2-3}} | |||
|DREAM_142 | |||
|{{Artist|Remember}} | |||
|[[The City Is My Friend]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2018-2-7}} | |||
|DREAM_143 | |||
|{{Artist|Chungking Mansions}} | |||
|[[Mahakala]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2018-2-14}} | |||
|DREAM_144 | |||
|{{Artist|Henry Moonchild}} | |||
|[[I'm Fucked Up]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2018-2-17}} | |||
|DREAM_145 | |||
|{{Artist|Slime Mask}} | |||
|[[Foretoken]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2018-2-20}} | |||
|DREAM_146 | |||
|{{Artist|Shima33}} | |||
|[[Looking]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2018-2-25}} | |||
|DREAM_147 | |||
|{{Artist|Renjā}} | |||
|[[In Ictu Oculi]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2018-3-1}} | |||
|DREAM_148 | |||
|{{Artist|Kagami Smile}} | |||
|[[Anxiety]] <small>(Offline)</small> | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2018-3-5}} | |||
|DREAM_149 | |||
|{{Artist|No Death}} | |||
|[[Angel Tech]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2018-3-10}} | |||
|DREAM_150 | |||
|{{Artist|HKE}} <small>(also as {{Artist|The Artist Is Unknown}})</small> | |||
|[[Later Tonight]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2018-3-15}} | |||
|DREAM_151 | |||
|{{Artist|Sangam}} | |||
|[[Mount To Nothing]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2018-3-29}} | |||
|DREAM_152 | |||
|{{Artist|チェスマスター|Chesumasuta}} | |||
|[[Return Of The High Intellect Nymphomaniac Anime Legend 3000]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2018-4-2}} | |||
|DREAM_153 | |||
|{{Artist|Kamokata}} <small>(also as {{Artist|Shadow Traveler}})</small> | |||
|[[Inferia Riviera]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2018-4-4}} | |||
|DREAM_154 | |||
|{{Artist|Metagyndes}} | |||
|[[VR Whaling]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2018-4-6}} | |||
|DREAM_316 | |||
|{{Artist|Artist Name Removed}} | |||
|[[Album Title Removed]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2018-4-6}} | |||
|DREAM_155 | |||
|{{Artist|werewolf hair}} | |||
|[[digital americana mixtape]] <small>(Offline)</small> | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2018-4-24}} | |||
|DREAM_157 | |||
|{{Artist|Steel Diamonds}} | |||
|[[Obsidian Butterfly]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2018-5-17}} | |||
|DREAM_158 | |||
|{{Artist|PZA}} | |||
|[[ERA OF YOU]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2018-5-20}} | |||
|DREAM_700 | |||
|{{Artist|HKE}} <small>(also as {{Artist|Silk Demon}})</small> | |||
|[[The Embrace Between The Circus And The Sky]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2018-6-30}} | |||
|DREAM_701 | |||
|{{Artist|Halo Acid}} | |||
|[[Nomads]] | |||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2020-10-21}} | |{{ReleaseDate|2020-10-21}} |
edits