4,639
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
==Discography== | ==Discography== | ||
{| class="wikitable sortable" | |||
!Date | |||
!Artist | |||
!Release | |||
!Type | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2012-1-28}} | |||
|{{Artist|HAWAII94}} | |||
|[[Blue Dreams EP]] | |||
|EP | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2012-4-21}} | |||
|{{Artist|HAWAII94}} | |||
|[[Cruise CTRL]] | |||
|Single | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2012-12-2}} | |||
|{{Artist|HAWAII94}} | |||
|[[RE@L1TY]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2013-3-12}} | |||
|{{Artist|HAWAII94}} | |||
|[[Echo EP]] | |||
|EP | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2014-2-6}} | |||
|{{Artist|HAWAII94}} | |||
|[[Nightvision EP]] | |||
|EP | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2017-10-14}} | |||
|{{Artist|HAWAII94}} | |||
|[[Evolve]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2018-1-3}} | |||
|{{Artist|HAWAII94}} | |||
|[[Singles 2013-2016]] | |||
|Compilation | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2019-2-8}} | |||
|{{Artist|HAWAII94}} | |||
|[[Survival]] | |||
|Single | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2020-1-1}} | |||
|{{Artist|HAWAII94|V}} x {{Artist|Ahero|V}} | |||
|[[COMBOCHAMP VOL. 1|Free]] | |||
|V/A Track | |||
|} | |||
==External Links== | ==External Links== |
edits