860
edits
Line 290: | Line 290: | ||
|ALWAYS WANDERING <small>(from [[永遠の (Eternal)]])</small> | |ALWAYS WANDERING <small>(from [[永遠の (Eternal)]])</small> | ||
|V/A Track | |V/A Track | ||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2022-03-22}} | |||
|{{Artist|░▒▓新しいデラックスライフ▓▒░|░▒▓新・新しいデラックスライフ▓▒░}} | |||
|[[SPEED DIALER !]] | |||
|Single | |||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2022-07-18}} | |{{ReleaseDate|2022-07-18}} |
edits