4,639
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 316: | Line 316: | ||
|{{Artist|C A S I N O ☆★☆★☆ M A S T E R}} | |{{Artist|C A S I N O ☆★☆★☆ M A S T E R}} | ||
|[[勝 者 ! ! ! !★W I N N E R★]] | |[[勝 者 ! ! ! !★W I N N E R★]] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 373: | Line 368: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2015-11-20 | |{{ReleaseDate|2015-11-20}} | ||
|{{Artist|HKE}} | |{{Artist|HKE}} | ||
|[[Gateway アセンション]] | |[[Gateway アセンション]] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2015-11-22 | |{{ReleaseDate|2015-11-22}} | ||
|{{Artist|Keito Shimuguchi}} | |{{Artist|Keito Shimuguchi}} | ||
|[[Memories Of A Dead Future]] | |[[Memories Of A Dead Future]] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2015-12-01 | |{{ReleaseDate|2015-12-01}} | ||
|{{Artist|Subaeris}} | |{{Artist|Subaeris}} | ||
|[[New Tokyo Blue Mood 2]] | |[[New Tokyo Blue Mood 2]] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2015-12-09 | |{{ReleaseDate|2015-12-09}} | ||
|{{Artist|Sandtimer}} | |{{Artist|Sandtimer}} | ||
|[[Vaporwave Is Dead]] | |[[Vaporwave Is Dead]] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2015-12-19 | |{{ReleaseDate|2015-12-19}} | ||
|{{Artist|HKE}} | |{{Artist|HKE}} | ||
|[[Apocalypse]] | |[[Apocalypse]] | ||
Line 566: | Line 561: | ||
|<small>{{Artist|Halo Acid}}</small> / {{Artist|HKE}} | |<small>{{Artist|Halo Acid}}</small> / {{Artist|HKE}} | ||
|[[No Dreams]] | |[[No Dreams]] | ||
| | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2016-07-25}} | |||
|{{Artist|THE DARKEST FUTURE}} | |||
|[[Sacred Frequencies 01: La fin de la ligne]] | |||
| | | | ||
|- | |- |
edits