Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About vaporwave.wiki
Disclaimers
vaporwave.wiki
Search
chris†††: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
chris†††
(view source)
Revision as of 17:03, 7 April 2022
73 bytes added
,
7 April 2022
added A.D.
Revision as of 16:31, 14 March 2022
(
view source
)
Pat
(
talk
|
contribs
)
m
No edit summary
← Older edit
Revision as of 17:03, 7 April 2022
(
view source
)
EthanPixelate
(
talk
|
contribs
)
(added A.D.)
Newer edit →
Line 178:
Line 178:
|{{Artist|死のチャンネル}}
|{{Artist|死のチャンネル}}
|[[death channel u]]
|[[death channel u]]
|Album
|-
|{{ReleaseDate|2022-4-4}}
|{{Artist|chris†††}}
|[[A.D.]]
|Album
|Album
|}
|}
EthanPixelate
19
edits