3,170
edits
(added the 2006-2016 and remixes mixtapes) |
m (→Discography) |
||
Line 294: | Line 294: | ||
|[[Remixes|Remixes (chris†††)]] | |[[Remixes|Remixes (chris†††)]] | ||
|Compilation | |Compilation | ||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2023-10-06}} | |||
|{{Artist|chris†††}} | |||
|[[Jimmy]] | |||
|Single | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2023-10-11}} | |||
|{{Artist|screen recording}} | |||
|[[CCTV 中國中央電視台]] | |||
|Album | |||
|} | |} | ||
edits