61
edits
No edit summary |
|||
Line 67: | Line 67: | ||
|Album | |Album | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2023- | |{{ReleaseDate|2023-03-20}} | ||
|{{Artist|coastal.link}} | |||
|[[frutiger aero-smith]] | |||
|EP | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2023-07-5}} | |||
|{{Artist|coastal.link}} | |{{Artist|coastal.link}} | ||
|[[it's news, bitch]] | |[[it's news, bitch]] | ||
|Album | |Album | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2023- | |{{ReleaseDate|2023-07-5}} | ||
|{{Artist|coastal.link}} | |{{Artist|coastal.link}} | ||
|[[memory point ultra vague]] | |[[memory point ultra vague]] | ||
| | |EP | ||
|} | |} | ||
edits