3,393
edits
m (→沙漠里的沙子晚上很温暖) |
(→Discography: i'm update this) |
||
Line 228: | Line 228: | ||
|{{Artist|desert sand feels warm at night}} | |{{Artist|desert sand feels warm at night}} | ||
|[[夢の砂漠]] | |[[夢の砂漠]] | ||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2022-10-21}} | |||
|{{Artist|desert sand feels warm at night}} | |||
|[[သေမင်းတမန်]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2022-12-30}} | |||
|{{Artist|desert sand feels warm at night}} | |||
|[[珍品コレクション(2018-2022)]] | |||
|Compilation | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2023-5-12}} | |||
|{{Artist|desert sand feels warm at night}} | |||
|[[暗涙に咽ぶ]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2023-6-22}} | |||
|{{Artist|Sand!}} | |||
|[[エッジ・オヴ・ヘヴン]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2023-9-1}} | |||
|{{Artist|desert sand feels warm at night}} and {{Artist|MindSpring Memories}} | |||
|[[Desert Memories]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2023-12-31}} | |||
|{{Artist|desert sand feels warm at night}} | |||
|[[5 YEARS メガミックス]] | |||
|Compilation | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2023-12-31}} | |||
|{{Artist|desert sand feels warm at night}} and {{Artist|⦓🍊⦔ タンジェリン}} | |||
|[[鹿児島 砂漠]] | |||
|Album | |Album | ||
|} | |} |
edits