860
edits
Line 321: | Line 321: | ||
|vanity <small>(from [[永遠の (Eternal)]])</small> | |vanity <small>(from [[永遠の (Eternal)]])</small> | ||
|V/A Track | |V/A Track | ||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2012-08-01}} | |||
|{{Artist|luxury elite}} | |||
|[[dance party]] | |||
|EP | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2021-08-23}} | |||
|{{Artist|luxury elite}} | |||
|[[blue eyeshadow]] | |||
|Album | |||
|} | |} | ||
edits