4,639
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 141: | Line 141: | ||
|{{Artist|t e l e p a t h テレパシー能力者}} | |{{Artist|t e l e p a t h テレパシー能力者}} | ||
|[[信仰]] | |[[信仰]] | ||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2015-09-19}} | |||
|{{Artist|t e l e p a t h テレパシー能力者}} | |||
|[[断線]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2015-10-28}} | |||
|{{Artist|Nmesh}} and {{Artist|t e l e p a t h テレパシー能力者}} | |||
|[[ロストエデンへのパス]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2015-11-06}} | |||
|{{Artist|t e l e p a t h テレパシー能力者}} | |||
|[[一緒に別の夜]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2015-11-20}} | |||
|{{Artist|HKE}} & {{Artist|t e l e p a t h テレパシー能力者}} | |||
|[[Gateway アセンション]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2015-12-21}} | |||
|{{Artist|t e l e p a t h テレパシー能力者}} | |||
|[[星間性交]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2016-11-09}} | |||
|{{Artist|t e l e p a t h テレパシー能力者|t e l e p a t h}} | |||
|[[A]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2018-02-02}} | |||
|{{Artist|t e l e p a t h テレパシー能力者}} & Agia | |||
|Unison | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2019-07-27}} | |||
|{{Artist|猫 シ Corp.}} & {{Artist|t e l e p a t h テレパシー能力者}} | |||
|[[Building a Better World]] | |||
|Album | |Album | ||
|} | |} |
edits