5,413
edits
OtodusFlora (talk | contribs) (Created page with "{{MusicInfobox |Cover = RoseQuartz-Cover.png |Artist = {{Artist|luxury elite|C}} |ReleaseType = EP |Label = {{Label|My Pet Flamingo}} |CatalogNumber = MPF049 |Formats = {{For...") |
OtodusFlora (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 18: | Line 18: | ||
==Tracklist== | ==Tracklist== | ||
===Digital=== | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
!# | !# | ||
Line 61: | Line 62: | ||
|10 | |10 | ||
|eyes (Bonus) | |eyes (Bonus) | ||
|2:17 | |||
|} | |||
===Cassette=== | |||
{| class="wikitable" | |||
!Artist | |||
!# | |||
!Track | |||
!Length | |||
|- | |||
| rowspan="7" | [[blind date]] | |||
|A1 | |||
|heartbeat | |||
|3:15 | |||
|- | |||
|A2 | |||
|cold | |||
|2:40 | |||
|- | |||
|A3 | |||
|journey | |||
|4:18 | |||
|- | |||
|A4 | |||
|slideshow | |||
|1:46 | |||
|- | |||
|A5 | |||
|yacht pop | |||
|2:32 | |||
|- | |||
|A6 | |||
|socially | |||
|2:52 | |||
|- | |||
|A7 | |||
|private | |||
|2:21 | |||
|- | |||
| rowspan="10" | [[rose quartz]] | |||
|B1 | |||
|you | |||
|2:03 | |||
|- | |||
|B2 | |||
|sparkling | |||
|2:31 | |||
|- | |||
|B3 | |||
|skyscraper | |||
|1:40 | |||
|- | |||
|B4 | |||
|glamour | |||
|1:52 | |||
|- | |||
|B5 | |||
|neon nights | |||
|3:27 | |||
|- | |||
|B6 | |||
|hitchhiker | |||
|1:45 | |||
|- | |||
|B7 | |||
|homebound | |||
|1:30 | |||
|- | |||
|B8 | |||
|minx | |||
|1:47 | |||
|- | |||
|B9 | |||
|fortune II | |||
|5:03 | |||
|- | |||
|B10 | |||
|eyes | |||
|2:17 | |2:17 | ||
|} | |} |