615
edits
OtodusFlora (talk | contribs) m (→Discography) |
No edit summary |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|[[frasierwave]] | |[[frasierwave]] | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2013- | |{{ReleaseDate|2013-06-14}} | ||
|data-sort-value="BIZC005"|BIZC005 | |||
|{{Artist|architecture in tokyo}} | |||
|[[Summer Paradise]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2013-06-21}} | |||
|data-sort-value="BIZC006"|BIZC006 | |data-sort-value="BIZC006"|BIZC006 | ||
|{{Artist|Mike Powers}} | |{{Artist|Mike Powers}} | ||
|[[The Unholy EP]] (Discontinued) | |[[The Unholy EP]] (Discontinued) | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2013- | |{{ReleaseDate|2013-06-27}} | ||
|data-sort-value="BIZC007"|BIZC007 | |data-sort-value="BIZC007"|BIZC007 | ||
|{{Artist|mrSimon}} | |{{Artist|mrSimon}} | ||
|[[Totally Radical]] (Discontinued) | |[[Totally Radical]] (Discontinued) | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2013- | |{{ReleaseDate|2013-07-03}} | ||
|data-sort-value="BIZC008"|BIZC008 | |data-sort-value="BIZC008"|BIZC008 | ||
|{{Artist|Lindsheaven Virtual Plaza}} | |{{Artist|Lindsheaven Virtual Plaza}} | ||
|[[Daily Night Euphoria]] | |[[Daily Night Euphoria]] | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2013- | |{{ReleaseDate|2013-07-10}} | ||
|data-sort-value="BIZC009"|BIZC009 | |data-sort-value="BIZC009"|BIZC009 | ||
|{{Artist|ANIMAL // MOTHER}} | |{{Artist|ANIMAL // MOTHER}} | ||
|[[FRIDAY LOUNGE TYPICAL EP]] | |[[FRIDAY LOUNGE TYPICAL EP]] | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2013- | |{{ReleaseDate|2013-07-12}} | ||
|data-sort-value="BIZC010"|BIZC010 | |data-sort-value="BIZC010"|BIZC010 | ||
|{{Artist|Childhood}} | |{{Artist|Childhood}} | ||
|[[Childhood (album)|Childhood]] | |[[Childhood (album)|Childhood]] | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2013- | |{{ReleaseDate|2013-07-19}} | ||
|data-sort-value="BIZC011"|BIZC011 | |data-sort-value="BIZC011"|BIZC011 | ||
|{{Artist|WΔll Flowers}} | |{{Artist|WΔll Flowers}} | ||
|[[Subliminal Romance Part II]] | |[[Subliminal Romance Part II]] | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2013- | |{{ReleaseDate|2013-07-23}} | ||
|data-sort-value="BIZC012"|BIZC012 | |data-sort-value="BIZC012"|BIZC012 | ||
|{{Artist|マクロスMACROSS 82-99}} | |{{Artist|マクロスMACROSS 82-99}} |
edits