4,639
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 627: | Line 627: | ||
|Album | |Album | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2021}} | |{{ReleaseDate|2021-06-30}} | ||
|{{Artist|Broken Ghost}} | |||
|[[Phase Reversal // Phantom Wave Terminal]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2021-07-08}} | |||
|{{Artist|QWERTY4}} | |||
|[[Forbidden Memories]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2021-07-10}} | |||
|{{Artist|QWERTY4}} | |||
|[[愛の力EP]] | |||
|EP | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2021-08-03}} | |||
|{{Artist|QWERTY4}} | |||
|[[RAIN. . . . AND MORE]] | |||
|EP | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2021-08-14}} | |||
|{{Artist|ZZAQQ}} | |||
|[[MAGATAMA]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2021-11-25}} | |||
|{{Artist|Broken Ghost}} | |||
|[[Tokyo Hivemind DX]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2021-12-08}} | |||
|{{Artist|Virtual Holy Sepulchre}} | |||
|[[Ocean Museum]] | |||
|EP | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2021-12-25}} | |||
|{{Artist|Virtual Holy Sepulchre}} | |||
|[[Gradients Abridged]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2022-01-01}} | |||
|{{Artist|Reizaibatsu Corp.}} | |||
|[[Dreamscape (Part One)]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2022-02-12}} | |||
|{{Artist|QWERTY4}} | |||
|[[don't let it slip away]] | |||
|Single | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2022-02-22}} | |||
|{{Artist|QWERTY4}} | |||
|[[MONEY_PASS.EXE]] | |||
|Single | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2022-03-20}} | |||
|{{Artist|Virtual Holy Sepulchre}} | |||
|[[ziggurat dark world]] | |||
|EP | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2022}} | |||
|{{Artist|}} | |||
|[[]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2022}} | |||
|{{Artist|}} | |{{Artist|}} | ||
|[[]] | |[[]] | ||
|Album | |Album | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate| | |{{ReleaseDate|2022}} | ||
|{{Artist|}} | |{{Artist|}} | ||
|[[]] | |[[]] | ||
|Album | |Album | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate| | |{{ReleaseDate|2022}} | ||
|{{Artist|}} | |{{Artist|}} | ||
|[[]] | |[[]] | ||
|Album | |Album | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate| | |{{ReleaseDate|2022}} | ||
|{{Artist|}} | |{{Artist|}} | ||
|[[]] | |[[]] | ||
|Album | |Album | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate| | |{{ReleaseDate|2022}} | ||
|{{Artist|}} | |{{Artist|}} | ||
|[[]] | |[[]] | ||
|Album | |Album | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate| | |{{ReleaseDate|2022}} | ||
|{{Artist|}} | |{{Artist|}} | ||
|[[]] | |[[]] | ||
|Album | |Album | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate| | |{{ReleaseDate|2022}} | ||
|{{Artist|}} | |{{Artist|}} | ||
|[[]] | |[[]] | ||
|Album | |Album | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate| | |{{ReleaseDate|2022}} | ||
|{{Artist|}} | |{{Artist|}} | ||
|[[]] | |[[]] | ||
|Album | |Album | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate| | |{{ReleaseDate|2022}} | ||
|{{Artist|}} | |{{Artist|}} | ||
|[[]] | |[[]] | ||
|Album | |Album | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate| | |{{ReleaseDate|2022}} | ||
|{{Artist|}} | |{{Artist|}} | ||
|[[]] | |[[]] | ||
|Album | |Album | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate| | |{{ReleaseDate|2022}} | ||
|{{Artist|}} | |{{Artist|}} | ||
|[[]] | |[[]] | ||
|Album | |Album | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate| | |{{ReleaseDate|2022}} | ||
|{{Artist|}} | |{{Artist|}} | ||
|[[]] | |[[]] | ||
|Album | |Album | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate| | |{{ReleaseDate|2022}} | ||
|{{Artist|}} | |{{Artist|}} | ||
|[[]] | |[[]] | ||
|Album | |Album | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate| | |{{ReleaseDate|2022}} | ||
|{{Artist|}} | |{{Artist|}} | ||
|[[]] | |[[]] |
edits