4,639
edits
No edit summary |
|||
Line 99: | Line 99: | ||
|{{Artist|私}} | |{{Artist|私}} | ||
|[[あなたと私]] | |[[あなたと私]] | ||
|EP | |EP|- | ||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2019-11-26}} | |{{ReleaseDate|2019-11-26}} | ||
|{{Artist|Ahero}} | |{{Artist|Ahero}} | ||
Line 120: | Line 114: | ||
|[[Odyssey]] | |[[Odyssey]] | ||
|Single | |Single | ||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2019-12-21}} | |||
|{{Artist|Ahero}} | |||
|global superstar ([[Aurora: Episode One Mixtape]]) | |||
|V/A Track | |||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2020-1-16}} | |{{ReleaseDate|2020-1-16}} |
edits