5,438
edits
OtodusFlora (talk | contribs) m (→External Links) |
OtodusFlora (talk | contribs) |
||
Line 51: | Line 51: | ||
|[[Ephemeral Necromancer]] | |[[Ephemeral Necromancer]] | ||
|Album | |Album | ||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2015-4-8}} | |||
|{{Artist|Darksleep}} | |||
|[[Primordial float]] | |||
|EP | |||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2015-5-14}} | |{{ReleaseDate|2015-5-14}} |