5,432
edits
No edit summary |
OtodusFlora (talk | contribs) |
||
(3 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{{ArtistInfobox | {{ArtistInfobox | ||
|Image = | |Image = GeneralTranslator-ArtistImage.jpg | ||
|Name = Geoff Stoner | |Name = Geoff Stoner | ||
|AKA = General Translator, Harley Magoo | |AKA = General Translator, Harley Magoo | ||
Line 63: | Line 63: | ||
|{{ReleaseDate|2014-12-4}} | |{{ReleaseDate|2014-12-4}} | ||
|{{Artist|Rez}} x {{Artist|OSCOB}} | |{{Artist|Rez}} x {{Artist|OSCOB}} | ||
|[[Tech Support|Connecting...]] | |[[Tech Support|Connecting...]] (prod. {{Artist|General Translator}}) | ||
|Production | |Production | ||
|- | |- | ||
Line 150: | Line 150: | ||
|Last Virtual Plaza (From [[永遠の]]) | |Last Virtual Plaza (From [[永遠の]]) | ||
|V/A Track | |V/A Track | ||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2022-9-2}} | |||
|{{Artist|General Translator}} | |||
|[[IDOL DAY]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2024-1-26}} | |||
|{{Artist|General Translator}} | |||
|[[PARASENSORY]] | |||
|Album | |||
|} | |} | ||