4,639
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 21: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2017-9-29}} | |{{ReleaseDate|2017-9-29}} | ||
|N/A | |rowspan="2"|N/A | ||
|{{Artist|Electric Specter 電妖怪}} | |{{Artist|Electric Specter 電妖怪}} | ||
|[[Arctic Circuitry]] | |[[Arctic Circuitry]] | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2017-9-29}} | |{{ReleaseDate|2017-9-29}} | ||
|{{Artist|Electric Specter 電妖怪}} | |{{Artist|Electric Specter 電妖怪}} | ||
|[[Cosmic Creator]] | |[[Cosmic Creator]] | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2018- | |{{ReleaseDate|2018-01-22}} | ||
|GEO - 001 | |GEO - 001 | ||
|{{Artist|runescape斯凱利}} | |{{Artist|runescape斯凱利}} | ||
|[[runescape.wav符文風景骨架]] | |[[runescape.wav符文風景骨架]] | ||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2018-01-29}} | |||
|GEO - 002 | |||
|{{Artist|Ezhak}} | |||
|[[Technological Hallucinations II]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2018-02-12}} | |||
|GEO - 003 | |||
|{{Artist|MindSpring Memories}} | |||
|[[GATEWAY 2000]] | |||
|} | |} | ||
edits