5,429
edits
OtodusFlora (talk | contribs) mNo edit summary |
OtodusFlora (talk | contribs) |
||
Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
| 13 || B4 || 凍 OCEAN 凍 || 8:37 | | 13 || B4 || 凍 OCEAN 凍 || 8:37 | ||
|- | |||
| N/A || N/A || 永遠に滞在してください。 <small>(Bonus)</small><br><small>''stay forever''</small> || 6:49 | |||
|} | |} | ||