4,639
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 634: | Line 634: | ||
|{{Artist|QWERTY4}} | |{{Artist|QWERTY4}} | ||
|[[Forbidden Memories]] | |[[Forbidden Memories]] | ||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2021-07-09}} | |||
|{{Artist|ZZAQQ}} | |||
|[[Wave TV]] | |||
|Album | |Album | ||
|- | |- | ||
Line 734: | Line 739: | ||
|{{Artist|Virtual Holy Sepulchre}} | |{{Artist|Virtual Holy Sepulchre}} | ||
|[[TrinityOS/2: SOURCE]] | |[[TrinityOS/2: SOURCE]] | ||
|Album | |Album | ||
|- | |- |
edits