860
edits
No edit summary |
|||
Line 16: | Line 16: | ||
==Tracklist== | ==Tracklist== | ||
===Spotify=== | ===Spotify (2023)=== | ||
{| class="wikitable" | |||
!# | |||
!Track | |||
!Length | |||
|- | |||
|1 | |||
|Wake Up | |||
|1:12 | |||
|- | |||
|2 | |||
|Temporary | |||
|1:12 | |||
|- | |||
|3 | |||
|Sometime in 95 | |||
|1:59 | |||
|- | |||
|4 | |||
|Rainy Day Classic | |||
|4:36 | |||
|- | |||
|5 | |||
|Courtesy Of The Gods | |||
|2:24 | |||
|- | |||
|6 | |||
|Yesterday | |||
|1:27 | |||
|- | |||
|7 | |||
|Disappear | |||
|2:21 | |||
|- | |||
|8 | |||
|Lucky Stars | |||
|3:38 | |||
|- | |||
|9 | |||
|Take A Look | |||
|1:45 | |||
|- | |||
|10 | |||
|Inside | |||
|3:00 | |||
|- | |||
|11 | |||
|Nowhere To Go | |||
|1:36 | |||
|- | |||
|12 | |||
|Human | |||
|2:32 | |||
|- | |||
|13 | |||
|Smoking | |||
|2:07 | |||
|- | |||
|14 | |||
|Forever Love | |||
|3:31 | |||
|- | |||
|15 | |||
|The Sun | |||
|2:53 | |||
|- | |||
|16 | |||
|Horizon | |||
|2:26 | |||
|- | |||
|17 | |||
|Jah | |||
|3:08 | |||
|- | |||
|17 | |||
|The End | |||
|6:00 | |||
|} | |||
===Spotify (2022)=== | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
!# | !# |
edits