5,415
edits
OtodusFlora (talk | contribs) m (→Gallery) |
OtodusFlora (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 20: | Line 20: | ||
*2013-08-17: [https://soundcloud.com/white-woods-1/soft-heat Soft Heat] | *2013-08-17: [https://soundcloud.com/white-woods-1/soft-heat Soft Heat] | ||
|Tracks = 13 (11 + 2 bonus tracks) | |Tracks = 13 (11 + 2 bonus tracks) | ||
|Length = 22:36 | |Length = 22:36<br>26:48 (CD) | ||
|Tags = electronic chillwave vaporwave (Whitewoods)<br> | |Tags = electronic chillwave vaporwave (Whitewoods)<br> | ||
Line 95: | Line 95: | ||
|Be Home Free '''([https://www.youtube.com/watch?v=N22Yi7L-gs8 MV])''' | |Be Home Free '''([https://www.youtube.com/watch?v=N22Yi7L-gs8 MV])''' | ||
|2:54 | |2:54 | ||
|- | |||
|12 | |||
|rowspan="2"|N/A | |||
|Beach Walk Demo | |||
|1:21 | |||
|- | |||
|13 | |||
|Rising Tensions | |||
|2:50 | |||
|} | |} | ||