5,432
edits
OtodusFlora (talk | contribs) No edit summary |
OtodusFlora (talk | contribs) m (Undo revision 19211 by OtodusFlora (talk)) Tag: Undo |
||
(4 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 26: | Line 26: | ||
|[[Lovescape, inc.|Lovescape, inc.]] | |[[Lovescape, inc.|Lovescape, inc.]] | ||
|Collaboration | |Collaboration | ||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2013-01-10}} | |||
|{{Artist|misfitぉせる}} | |||
|[[6ちゃぬ]] | |||
|Album | |||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2013-01-17}} | |{{ReleaseDate|2013-01-17}} | ||
|{{Artist|Topaz Gang}} | |{{Artist|Topaz Gang}} | ||
|[[palm_tree.fm|palm_tree.fm]] | |[[palm_tree.fm|palm_tree.fm]] | ||
|Album | |Album | ||
|- | |- | ||
Line 47: | Line 47: | ||
|V/A Track | |V/A Track | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2013-04- | |{{ReleaseDate|2013-04-05}} | ||
|{{Artist|Topaz Gang}} | |{{Artist|Topaz Gang}} | ||
|[[ | |[[24 HOUR EP]] | ||
|EP | |EP | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2013-04- | |{{ReleaseDate|2013-04-06}} | ||
|{{Artist|Topaz Gang}} | |{{Artist|Topaz Gang}} | ||
|[[ | |[[Katalog]] | ||
|EP | |EP | ||
|- | |- | ||
Line 69: | Line 69: | ||
|{{ReleaseDate|2013-07-30}} | |{{ReleaseDate|2013-07-30}} | ||
|{{Artist|Topaz Gang}} | |{{Artist|Topaz Gang}} | ||
|[[fantasy (luxury elite)|Jetsetters]] (feat. {{Artist|Luxury Elite}}) | |[[fantasy (luxury elite)|Jetsetters]] (feat. {{Artist|luxury elite|Luxury Elite}}) | ||
|Feature | |Feature | ||
|- | |- |