Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About vaporwave.wiki
Disclaimers
vaporwave.wiki
Search
chris†††: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
chris†††
(view source)
Revision as of 01:12, 30 June 2021
79 bytes removed
,
30 June 2021
m
→Discography
Revision as of 22:22, 28 June 2021
(
view source
)
Zicari101
(
talk
|
contribs
)
No edit summary
← Older edit
Revision as of 01:12, 30 June 2021
(
view source
)
OtodusFlora
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Discography
)
Newer edit →
Line 99:
Line 99:
|[[mixtapes]]
|[[mixtapes]]
|Mix
|Mix
|-
|{{ReleaseDate|2017-04-23}}
|{{Artist|아버지}}
|[[seeing again]]
|Single
|-
|-
|{{ReleaseDate|2017-05-05}}
|{{ReleaseDate|2017-05-05}}
OtodusFlora
Administrators
5,439
edits