5,432
edits
OtodusFlora (talk | contribs) |
OtodusFlora (talk | contribs) |
||
Line 19: | Line 19: | ||
|{{Artist|Blank Banshee}} | |{{Artist|Blank Banshee}} | ||
|[[Blank Banshee 0]] | |[[Blank Banshee 0]] | ||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2013-01-01}} | |||
|{{Artist|Eco Virtual}} | |||
|[[ATMOSPHERES 第1]] | |||
|Album | |Album | ||
|- | |- | ||
Line 24: | Line 29: | ||
|{{Artist|Blank Banshee}} | |{{Artist|Blank Banshee}} | ||
|[[Blank Banshee 1]] | |[[Blank Banshee 1]] | ||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2014-04-20}} | |||
|{{Artist|Eco Virtual}} | |||
|[[ATMOSPHERES 第2]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2014-06-21}} | |||
|{{Artist|Eco Virtual}} | |||
|[[UPDATE]] | |||
|Single | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2014-09-23}} | |||
|{{Artist|Eco Virtual}} | |||
|[[ATMOSPHERES 第3]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2015-03-21}} | |||
|{{Artist|Eco Virtual}} | |||
|[[WILDLIFE CANADA]] | |||
|EP | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2015-07-01}} | |||
|{{Artist|Eco Virtual}} | |||
|[[ATMOSPHERES 第4]] | |||
|Album | |Album | ||
|- | |- |