5,417
edits
OtodusFlora (talk | contribs) No edit summary |
OtodusFlora (talk | contribs) m (→Tracklist) |
||
Line 103: | Line 103: | ||
|Reverie | |Reverie | ||
|4:47 | |4:47 | ||
|- | |||
| rowspan="4" |N/A | |||
| rowspan="4" |N/A | |||
|D1 | |||
|Air Quotes | |||
| rowspan="4" |N/A | |||
|- | |||
|D2 | |||
|Selfie | |||
|- | |||
|D3 | |||
|Scented Candle | |||
|- | |||
|D4 | |||
|Memory Foam | |||
|} | |} | ||