10
edits
Punchy Magoo (talk | contribs) No edit summary |
Punchy Magoo (talk | contribs) |
||
Line 340: | Line 340: | ||
|{{Artist|death's dynamic shroud}} | |{{Artist|death's dynamic shroud}} | ||
|[[Neon Memories]] | |[[Neon Memories]] | ||
|EP | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2022-7-7}} | |||
|{{Artist|death's dynamic shroud|death's dynamic shroud.wmv}} | |||
|[[Midnight Tangerine]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2022-7-31}} | |||
|{{Artist|death's dynamic shroud}} | |||
|[[Messe de E-102]] | |||
|EP | |EP | ||
|} | |} |
edits