4,639
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 90: | Line 90: | ||
|{{Artist|t e l e p a t h テレパシー能力者}} | |{{Artist|t e l e p a t h テレパシー能力者}} | ||
|[[肉体からの離脱]] | |[[肉体からの離脱]] | ||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2014-09-01}} | |||
|{{Artist|断片化された友人}} | |||
|[[Fragmented Memories]] | |||
|Album | |Album | ||
|- | |- | ||
Line 626: | Line 631: | ||
|[[Clarity]] | |[[Clarity]] | ||
|Album | |Album | ||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2018-12-12}} | |||
|{{Artist|t e l e p a t h テレパシー能力者| | |||
t e l e p a t h}} | |||
|[[新しい日の誕生]] (with {{Artist|HKE}}) | |||
|Feature | |||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2019-07-27}} | |{{ReleaseDate|2019-07-27}} |
edits