5,429
edits
OtodusFlora (talk | contribs) m (→Discography) |
OtodusFlora (talk | contribs) |
||
Line 43: | Line 43: | ||
|{{Artist|vaio temple}} | |{{Artist|vaio temple}} | ||
|[[終わりの前からの残党]] | |[[終わりの前からの残党]] | ||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2022-05-13}} | |||
|WING 6 | |||
|{{Artist|☆滴☆ // D R O P L E T}} | |||
|[[MISS//COMFORT]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2022-12-1}} | |||
|WING α | |||
|{{Artist|Various Artists}} | |||
|[[End of ANGEL Ch.0]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2022-12-8}} | |||
|WING 7 | |||
|{{Artist|5thwrld}} | |||
|[[MIRAGE COLLECTION]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2022-12-31}} | |||
|WING 8 | |||
|Agate Flow | |||
|The love you feel in times of need | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2023-01-07}} | |||
|WING 9 | |||
|Paintscratcher | |||
|PROGRAMS | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2023-01-28}} | |||
|WING +1 | |||
|{{Artist|5thwrld}} | |||
|[[ETERNAL8 SOUND GALLERY]] | |||
|} | |} | ||