3,220
edits
mNo edit summary |
m (→Discography) |
||
Line 10: | Line 10: | ||
== Discography == | == Discography == | ||
{{Todo|Finish label discography}} | |||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
!Date | !Date | ||
Line 1,763: | Line 1,764: | ||
|{{ReleaseDate|2022-5-13}} | |{{ReleaseDate|2022-5-13}} | ||
|BIZC346 | |BIZC346 | ||
|Various Artists | |{{Artist|Various Artists}} | ||
|ANNIVERSARY VOL.9 | |[[ANNIVERSARY VOL.9]] | ||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2022-5-20}} | |{{ReleaseDate|2022-5-20}} | ||
Line 1,870: | Line 1,871: | ||
|netbooks.WRLD | |netbooks.WRLD | ||
|loosies '19-22 | |loosies '19-22 | ||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2022-12-2}} | |||
|BIZC372 | |||
|{{Artist|computer dreams}} | |||
|[[silk road]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2023-03-24}} | |||
|BIZC389 | |||
|{{Artist|chris†††}} | |||
|[[ten years later]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2023-05-5}} | |||
|BIZC389 | |||
|{{Artist|Various Artists}} | |||
|[[ANNIVERSARY VOL.10]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2023-05-12}} | |||
|BIZC390 | |||
|{{Artist|Various Artists}} | |||
|[[BIZCAS10: Ten Years of Business Casual]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2023-09-29}} | |||
|BIZC406 | |||
|{{Artist|Sierra On-line}} | |||
|[[Virtuality]] | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2023-10-6}} | |||
|BIZC407 | |||
|{{Artist|Global Chill}} | |||
|[[Midnight Smoker ミクステープ]] | |||
|} | |} | ||
edits