4,639
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 53: | Line 53: | ||
|EP | |EP | ||
|- | |- | ||
| | |July 23, 2013 | ||
|{{Artist|Topaz Gang}} | |{{Artist|Topaz Gang}} | ||
|[[ | |[[HyperMedia ~P☯P~|Passion Fantasy 5 (feat. Topaz Gang)]] <small>(With [[회사AUTO]])</small> | ||
|Feature | |Feature | ||
|- | |||
|- | |- | ||
|October 10, 2013 | |October 10, 2013 | ||
Line 62: | Line 63: | ||
|[[TUXEDO PRINCESS]] | |[[TUXEDO PRINCESS]] | ||
|Album | |Album | ||
|- | |||
|August 26, 2014 | |||
|{{Artist|Topaz Gang}} | |||
|[[Neon Beige|Mirror (feat. Topaz Gang)]]<br>+ [[Neon Beige|Take Take (feat. Topaz Gang)]] <small>(With [[회사AUTO]])</small> | |||
|Feature | |||
|- | |- | ||
|May 7, 2015 | |May 7, 2015 |
edits