860
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 42: | Line 42: | ||
|[[untitled (computer dreams)|untitled]] | |[[untitled (computer dreams)|untitled]] | ||
|EP | |EP | ||
|- | |||
|November, 2012 | |||
|{{Artist|computer slime}} | |||
|[[Glow]] | |||
|Single | |||
|- | |- | ||
|{{ReleaseDate|2013-01-08}} | |{{ReleaseDate|2013-01-08}} |
edits