3,189
edits
OtodusFlora (talk | contribs) m (→Discography) |
m (→Discography) |
||
Line 137: | Line 137: | ||
|{{Artist|Infinity Frequencies}} | |{{Artist|Infinity Frequencies}} | ||
|[[Exit simulation]] | |[[Exit simulation]] | ||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2023-10-16}} | |||
|{{Artist|Infinity Frequencies}} & {{Artist|Sangam}} | |||
|[[Grid of Reality]] | |||
|Album | |||
|- | |||
|{{ReleaseDate|2023-12-9}} | |||
|{{Artist|Infinity Frequencies}} | |||
|[[Hologram Person]] | |||
|Album | |Album | ||
|} | |} |
edits